Malatyalılar Nakliyat Hakkında

Malatyalılar Nakliyat, Çorum Merkez başta olmak üzere Türkiye’nin her köşesine nakliye ve nakliyat hizmeti veriyoruz zamanınızı iyi kullanarak işimize özen göstererek nakliyat işini sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Yılların verdiği birikim, geniş servis ağımız ve üstün araç kadromuzla size zamanında ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. En büyük hizmetimiz müşterimizi memnun etmektir.

Misyonumuz: Malatyalılar Nakliyat Müşteri memnuniyetini esas alarak 1. sınıf bir anlayışla garantili, lüks, ekonomik profesyonel taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerimize sağlamaktan gurur duymaktadır.

Vizyonumuz: Malatyalılar Nakliyat Çorum ve Türkiye’ de nakliye sektöründe güvenilir, saygın ve referanslı bir firma görüntüsü çizerek, öncü, yenilikçi, modern firma görüntümüzü en üst düzeylere ulaştırmayı kendisine hedef olarak benimsemiştir.

Malatyalılar Nakliyat; Çorum Merkez'de Şehiriçi, Şehirlerarası, Yurtiçi karayolu Dahili Ticari yük, Fabrika Yükü, Parsiyel, Komple, ambar Nakliyatı ve Depolama yapmaktadır. Nakliye Firmamız yük ve eşyalarınızı yurdumuzun dört bir köşesine hızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmaktadır.

Malatyalılar Nakliyat; Nakliyat Firmamız sadece karayolu taşımacılığı alanında; yurtiçi, şehirlerarası ve şehiriçi kamyon ve kamyonet nakliyesi sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Malatyalılar Nakliyat, Yurtiçi Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, Lojistik ve Kombine servisler gibi Nakliye hizmetleri sunan, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Temel Prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü kamyon, kamyonet, tır, vinç, forklift, lowbet, depolama, parsiyel, ambar, lojistik, nakliye nakliyat taşımacılık hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektedir.

Resimlerle Biz

Resimlerle Malatyalılar Nakliyat
Resimlerle Malatyalılar Nakliyat
Resimlerle Malatyalılar Nakliyat
Resimlerle Malatyalılar Nakliyat
Resimlerle Malatyalılar Nakliyat

Malatyalılar Nakliyat Müşteri memnuniyetini esas alarak 1. sınıf bir anlayışla garantili, lüks, ekonomik profesyonel taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerimize sağlamaktan gurur duymaktadır.

phone ic 26x26

Herhangi bir sorunuz mu var? Hemen bizi arayın. (+90) 364 225 32 20

truck ic

Adresimizde Ziyaret Edin Çevreyolu Bulvarı No:219 Çorum / Merkez